0212 648 56 06

0531 793 95 49

KURUMSAL

Yorgan

Yorgan

Yorganlar, sağlıklı bir uyku için vazgeçilmezdir. Piyasada çok sayıda yorgan çeşidi ve dolgu malzemesi bulunmaktadır. Özellikle fiyatları düşürülüp kimyasal maddeler ile doldurulan yorganlar, sağlığınız için büyük tehlike yaratmaktadır. Bu nedenle sağlıklı yorgan seçimi yapmanız ve bu seçimi yaparken dolgu malzemesine önem vermeniz gerekir.

Yorgan seçimi nasıl yapılmalıdır;

Yorgan malzemelerinin organik olan yani doğal liflerden meydana gelmesi gerekir. Bu lifler konforlu, sağlıklı ve anti bakteriyel özellik gösterdiği için yorganlarınız, sağlığınızı tehdit etmeyecektir.

  • Yorgan kılıflarının da doğal liflerden üretilmiş olması gerekir.
  • Yorgan üretimlerinde kesinlikle kimyasal madde kullanılmamalıdır.
  • Yorganın dolgu maddesi karışımsız yani sade olmalıdır.
  • Yorgan kılıflarında boyar madde bulunmamalıdır.

Türk Elyaf, yukarıda sayılan tüm özelliklerin bulunduğu, sağlıklı ve kaliteli organ üretimleri yapmaktadır. Yorganlarında genellikle boncuk elyaf ya da silikonlu elyaf kullanır. Bu sayede antialerjik olan ve doğal liflerden üretilmiş yorganlar üretebilir. Sizler de sağlığınıza önem veriyor ve kaliteli bir uyku seçimi yapıyorsanız firmanın yorganlarını mutlaka denemelisiniz. Firmaya ait olan yorgan çeşitlerine http://www.turkelyaf.com/kategori/urunlerimiz adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.