0212 648 56 06

0531 793 95 49

KURUMSAL

Peluş Oyuncak Dolumu

Pelüş oyuncak dolumu

Çocuklarının sağlığını herkes önemser. Son zamanlarda pek çok üründe karşımıza çıkan kimyasallar oyuncaklarda da bulunarak çocuklarımızın sağlığını tehdit eder. Bu durumda pek çok aile çocukları için el yapımı oyuncakları ya da daha sağlıklı olan pelüş oyuncakları tercih eder. Bu durumda oyuncağın içine doldurulan elyafın kaliteli olmasına, anti alerjik olmasına ve organik liflerden üretilmesine dikkat edilmesi gerekir. Oyuncakların içinde yer alan elyafların yıkanabilmesi ve çabuk kuruması da önemlidir.

Türk Elyaf, çocuklarınız için sağlıklı ve güvenle kullanabileceğiniz oyuncakların dolumunu gerçekleştirmektedir. El yapımı ya da pelüş oyuncakların dolumu için birinci sınıf kalitede üretilmiş olan elyaflar kullanılır. Özellikle silikonlu elyaflar, yıkanabilir olması, çabuk kuruması ve anti bakteriyel olması sebebiyle, pelüş oyuncak dolumu için tercih edilmektedir.

Kaliteli elyaf üretimi

Firma, 17 yıllık deneyimi ve birikimleri ile üretimlerini gerçekleştirmektedir. Bu nedenle kaliteli, sağlıklı ve teknolojik elyaf üretimleri yapmaktadır. Siz de çocuklarınızın sağlığını düşünüyorsanız, pelüş oyuncaklarınızın dolumu için firmayı tercih edebilirsiniz. Oyuncak dolumu ve diğer ürünler hakkında detaylı bilgi almak için firmanın http://www.turkelyaf.com/kategori/urunlerimiz adresini ziyaret edebilirsiniz.